В 12 занимания ще ви запознаем с основни понятия в йога, пози (асани), мудри, техники на дишане и релаксация и очистващи практики.
Подготвителните асани, включени в курса способстват за огъвкавяване на тялото; премахване или намаляване на енергийните блокажи и токсините; съдействат за подобряване на мускулния тонус и общата енергия на тялото и ума. Ще задълбочите познанията за вашето тяло, за правилното и пълноценно дишане и за работа с ума, така че да постигате хармония не само на вътрешен, но и на външен план.
Редовното практикуване на йога ще премахне общото напрежение и ще върне радостта и усмивката ви. Ще подобрите общото си състояние. Ще се развиете умението да виждате проблемите, които стоят пред вас, като възможности да израстнете и надскочите досегашното си ниво. Неизброими са възможностите и ползите от йога практиката. Само от вашето желание и постоянство зависи дали ще ги достигнете.
Приемете предизвикателството и подобрете качеството на живота си. Групата е малка, с не повече от 12 човека, което предполага възможност за индивидуален подход към проблемите на всеки участник в нея.
Часовете ще се провеждат във вторник и петък от 18.15 часа с продължителност от 90 минути. Заявете лично участието си с подаване на заявление за участие в курса в офиса ни не по-късно от 10 дни до началото на курса.
Средствата събрани като дарения от участниците в курса ще подпомогнат издръжката на дейността на Фондация "Пракрити за хармоничен живот"